גרושות יקרות שימו לב, למאיה בוסקילה יש טיפ בשבילכן! אחרי תקופה ארוכה שגידלה לבדה את בנם המשותף לני, בוסקילה והגרוש מראים סימני פיוס לטובת הילד. לפני חמש שנים צעדה הזמרת בעלת הקול הגדול בשביל החופה ונישאה למתן כהן הצעיר ממנה בשמונה שנים. שנתיים של נישואים וילד משותף הספיקו לזוג, והם נפגשו על מדרגות הרבנות. אבל חכו, יש לזה סוף טוב.

מאז הפרידה גידלה בוסקילה את בנם בגפה, ללא עזרה או תמיכה כלכלית מכהן. את השנים האחרונות העבירו ההורים הגרושים בנתק מוחלט כשבוסקילה חייה בארץ וכהן בארצות הברית כך שלני בן הארבע גדל מבלי להכיר בכלל את אביו .


 

A photo posted by maya_buskila (@maya_buskila) on


בפוסט מרגש ששיתפה הבוקר (שלישי) הזמרת ברשתות החברתיות מסתמן כי השניים הותירו את משקעי העבר מאחור והם מגששים לדרכי שלום לטובת הילד וכך פירסמה: "גרושות כמוני, אני חייבת להעביר מסר חשוב, שאותי ריגש מאוד. עברתי שבוע קשה ולחוץ והתפרקתי קצת." שיתפה בוסקילה "מה שכתוב בתמונה זה מה שבעלי לשעבר כתב לי כשהכי הייתי צריכה. המסר הוא לא זה הוא זה שהנה זה אפשרי , אפשר להשאר חברים אחרי כעס. זה חשוב לילדים , עושה אותם מאושרים ובעיקר עושה אותך שלם, מתן תודה".


 

A photo posted by maya_buskila (@maya_buskila) on

אהבה גדולה שכזו זה מספיק. מאיה בוסקילה והבן לני (צילום: סיון פרג'?)אהבה גדולה שכזו זה מספיק. מאיה בוסקילה והבן לני (צילום: סיון פרג'?)