המאמא הגדולה של כל שבט קרדשיאן- ג'נר קריס נתבקשה להגיע לבית החולים בלוס אנג'לס כדי לבקר בן משפחה שמטופל כרגע במיון. לא יחד איתה, אבל במקביל הגיעה גם בלאק צ'יינה לכן אין ספק שהאדם המאושפז הוא רוב קרדשיאן, האח הגברי היחיד לנצר המשפחתי. חשבתם שרק הנשים מייצרות דרמה? אז זהו שלא! אחרי שקניה ווסט, בעלה של קים קרדשיאן עבר התמוטטות נפשית ואושפז במכון פסיכיאטרי, עכשיו תורו של האב הטרי רוב שאושפז בעקבות "מצוקה בריאותית".

על פי האתר האמריקאי TMZ, שדיווחו ראשונים על הידיעה, רוב שהגיע כבר אתמול (רביעי) לבית החולים אובחן כחולה בסכרת ולא כפי שעשויים לחשוב, לא מודבר בהתמוטטות נפשית נוספת במשפחה. כרגע אין פרטים נוספים על מה שהוביל אותו להתאשפז ומה מצבו הנוכחי אין ספק שתדעו בקרוב.


אישה בונה, אישה הורסת. בלאק צ'יינה ורוב קרדשיאן (צילום: גטי)אישה בונה, אישה הורסת. בלאק צ'יינה ורוב קרדשיאן (צילום: גטי)


למי שפספס, רק בשבוע שעבר קרדשיאן וצ'יינה שהפכו להורים בת דרים לפני כחודש עברו פרידה מכוערת מאוד שהתנהלה ברשתות החברתיות, במהלכה לקחה צ'יינה את הילדה ועזבה את הבית המשותף. מאז, הם הספיקו אמנם להשלים אבל נראה שהצלקות וההשפעות הנפשיות עדיין טריות.