שבוע ימים חלפו מאז צעד מושיק רוט בשביל חופה בפעם השנייה בחייו ונישא לשירן בן שושן בגני התערוכה בתל אביב אל מול רשימת מפורסמים מכובדת, בני משפחה וחברים ובינהם כמובן גם הקולגה לריאליטי הבישול אסף גרניט. רגע לפי שהוא יתעופף לאמסטרדם עם כלתו הטרייה וההרה, ביקר השף בסניף החדש שלו בעפולה כחלק מרשת "שמונה" שבבעלותו.

עד כאן הכל טוב, אבל בסוף החודש, כחלק מהרחבת פעילותו, בסוף החודש יפתח רוט מסעדה חדשה בצמוד למסעדת הדגל של חברו גרניט בשוק מחנה יהודה בירושלים בה יציע תחרות קצת לא הוגנת שתכלול מאכלים איכותיים וזולים. מעניין לאן זה יוביל.


בפעם הבאה תמונה עם השכן אסף גרניט? מושיק רוט  (צילום: ניר עמר)בפעם הבאה תמונה עם השכן אסף גרניט? מושיק רוט (צילום: ניר עמר)


כדי להתרחק מהבלאגן שעשוי לקרות, רוט בן ה-45 ובן שושן בת ה-31 שמצפים לילד ראשון משותף אחרי חצי שנה של קשר בלבד, ורגע לפני שהם יהפכו להורים בפעם הראשונה, ויכנסו לשגרת הלילות הלבנים, החיתולים וההנקה, בן שושן ורוט יארזו פקלאות ויטוסו לירח דבש לחגוג את הנישואים הטריים. על הדרך השניים יבקרו במסעדה של רוט, שנמצאת הרחק מזו של חבריו, בעיר הסטלנים באמסטרדם.


שיהיה בשעה טובה. שירן בן שושן ומושיק רוט (צילום: אביב חופי)שיהיה בשעה טובה. שירן בן שושן ומושיק רוט (צילום: אביב חופי)

מוטרדים? (צילום: יונתן נתן)מוטרדים? (צילום: יונתן נתן)