כמעט ולא היה שבוע בחודשים האחרונים שהצמד שימי תבורי ויהודית באומןלא סיפקו כותרות בנוגע לזוגיות החדשה בניהם ועל הבלגן שזה יצר במשפחה. רגע לפני ה"איחוד" הרשמי המיוחל בחתונתו של אלעד תבורישהבטיח שכל משפחתו תגיע לאירוע החשוב בחייו, נראה שאחותו הגדולה בת אל מקדימה את הסולחה.

בסוף השבוע האחרון התקיים אירוע חגיגות שנתיים למשרד יחסי הציבור של רותם ללוש, הסוכן של יהודית באומן ושימי תבורי. השניים הגיעו בפעם הראשונה בהרכב משפחתי אומנם מצומם אבל עדיין מחמם את הלב. הזוג המסעיר של המדינה הגיע עם הנכדה של יהודית מבתה נטלי, ועם בתו של שימי בת אל תבורי ( והתאומה של בן אל) שתינשא בקרוב לבחיר ליבה.


באו לפרגן. יהודית באומן, שימי תבורי ורותם ללוש (צילום: ענת מוסברג)באו לפרגן. יהודית באומן, שימי תבורי ורותם ללוש (צילום: ענת מוסברג)

לא יאומן. בת אל ושימי תבורי ויהודית באומן עם הנכדהלא יאומן. בת אל ושימי תבורי ויהודית באומן עם הנכדה

זמן איכות של אבא ובתזמן איכות של אבא ובת

עוד איחוד מרגש שנרשם הוא של מיטל דה רזון והאקס אביאל כהן שסיפקו תמונה משותפת יחדיו מהאירוע. לפני כחודש וחצי קראתם כאן ב- TMI לראשונה שצמד יוצאי אמזונס פירקו את החבילה. כהן עזב את הדירה המשותפת וכל אחד פנה לדרכו, כשהם שומרים על יחסי ידידות. אז האם הזמן בנפרד היה קשה ובסופ"ש האחרון נרשם קאמבק מרגש? אז זהו שלא. כהן ודה רזון נפגשו במקריות באירוע, וסיפקו נחת לצלמי הפפראצי בתמונה משותפת.

עוד התייצבו שירה מנור, ליהיא גרינר, לאון שניידרובסקי, ג'ניפר סנוקל ובן הזוג החדש, שני חזן, אילן אוספליק, טל ברקוביץ, רונן צרפתי ואחרים. 


היא נראית מבסוטה, הוא קצת פחות. מיטל דה רזון ואביאל כהןהיא נראית מבסוטה, הוא קצת פחות. מיטל דה רזון ואביאל כהן

דיי איך רזית. מיטל דה רזון וליהיא גרינרדיי איך רזית. מיטל דה רזון וליהיא גרינר

משיקה. ג'ניפר סנוקל ובן הזוגמשיקה. ג'ניפר סנוקל ובן הזוג

אף לאף. רותם ללוש ובן הזוגאף לאף. רותם ללוש ובן הזוג

איפה צביקה?? שירה מנוראיפה צביקה?? שירה מנור