איזה חיפזון! פיתחו יומנים ורשמו בפניכם, בעוד פחות מחודש יצעד ח"כ אורן חזן בשביל חופה ויינשא לבחירת ליבו רינת קוטוקובסקי. הבוקר שלח חבר הכנסת למקורביו קדם שליחת ההזמנות הזמנה לשריון מועד החתונה שתערך ב-12 בפברואר במתחם האירועים דוריה, יום אחרי חגיגות ט"ו בשבט.


מזל טוב! אורן חזן ורינת קוטוקובסקי (צילום: צילום פרטי)מזל טוב! אורן חזן ורינת קוטוקובסקי (צילום: צילום פרטי)

כנראה שפרוטקציות זה הכל, ואולי יש להם סיבה להזדרז כי זה בהחלט אחד הארגונים המהירים! רק לפני שבועיים ביקש חזן את ידה של בת הזוג שלו בשנה האחרונה על במת היכל התרבות בחבל מודיעין באמצע הצגה של שוקו וניל ומול עיני הקהל, ובכך גנב את ההצגה. בכלל, כל ההתקדמות של הזוג הייתה מאוד מהירה כי למרות שהשניים כמעט שנה יחד, רק לפני יותר מחודש השיק את חברתו מול עיני המצלמות וישר שאל את השאלה.

עוד לא ברור אם שמלת כלה כבר יש, מה שאפשר לגלות זה שחליפה עוד אין אבל ההכנות לחתונה בשיאן וחזן כבר סגר על עיצוב חליפת חתן אצל דורין סגול יוצאת האח הגדול. שיהיה במזלהכי מאוהבים. (צילום: אור גפן)הכי מאוהבים. (צילום: אור גפן)

ככה נראתה הצעת הנישואים. (צילום: היכל התרבות חבל מודיעין- איירפורט סיטי)ככה נראתה הצעת הנישואים. (צילום: היכל התרבות חבל מודיעין- איירפורט סיטי)