חודש חלף מאז נשבר לבכם, כשקראתם כאן ב-TMI לראשונה שעדן סבן ואנדל קבדה פירקו את החבילה, המגורים המשותפים ונפרדו כמה חודשים בלבד אחרי שהכירו בבית האח הגדול מול המצלמות. היחסים הלכו קצת פחות טוב מחוץ לבית המצולם והם לא שרדו את החיים שבחוץ. מאז הכריזה יוצאת האח הגדול והדוגמנית בתקשורת שהיא לא רוצה לשמוע על מישהו חדש בחייה בתקופה הקרובה. כשהיא אמרה תקופה קרובה היא כנראה התכוונה לקרובה ממש, כי מסתמן שהיא מתנחמת כבר בזרועותיו של אחר.

באירוע השקה למתחם ארקטה החדש שנערך בסוף השבוע האחרון הגיעה סבן לאירוע עם בחור מסתורי. באירוע הם התנהלו כמו זוג ידידים אבל כשיצאו החוצה, הרחק מעיני הצלמים והמוזמנים הם התחבקו בסתר ונראו קצת יותר מידידים.


רואים אותם מאחורה בצד שמאל? אושר סלים, הבחור המסתורי ועדן סבן (צילום: אמיר מאירי)רואים אותם מאחורה בצד שמאל? אושר סלים, הבחור המסתורי ועדן סבן (צילום: אמיר מאירי)

כשהבחינו בצלם שיצא לשאוף אוויר צח והבחין בזוג הם נבהלו וברחו במבוכה כל אחד לכיוון אחר. עדשת המצלמה לא הצליחה לתפוס אותם ביחד בגלל ה"ויברח" שדפקו אבל כן הצליח ללכוד כל אחד בנפרד. אז האם מדובר בקשר לא מחייב? בתחילתה של זוגיות חדשה? פרנדס עם הטבות? את זה רק סבן יודעת אך סירבה להגיב לידיעה.


"לא עשיתי כלום""לא עשיתי כלום"

ברחה על נפשהברחה על נפשה