מפגש פסגה כזה לא נראה הרבה זמן בביצה. מצד אחד של האולם, הזוג המאורס אייל גולן ודניאל גרינברג ומעברו השני הנשואים הטריים והגרושה של אייל, אילנית לוי ואלירז שדה. אתם בטח זוכרים שביום החתונה של לוי ושדה, הזוג הטרי (עליו קראתם כאן ב-TMI לראשונה) החליט לצאת מארון הזוגיות ולהיחשף אבל אם חשבתם שיש איזשהו דם רע בין הזוגות אתם טועים בהחלט.

לגולן ולוי ילדים משותפים כך שהפגישות בין הזוגות כבר נעשו בעבר, ולוי וגרינברג אפילו העבירו יחד ערב משותף. בכל זאת, אין ספק שזהו מחזה נדיר של שני הזוגות שהגיעו לאותו אירוע מתוקשר, מפגש שטרם קרה ולכן זה הופך את המאורע למרגש במיוחד. זה קרה אמש, בחתונתה של הזמרת מאיה בוסקילה באולמי וואלי בכפר סבא, שהפכה לאישה נשואה לאחר שהתחתנה עם בחיר ליבה עוזי אזולאי בחתונה מתוקשרת ורוויה חברים מהתעשייה. אז לא, לא היה באמת דאבל דייט ולא הייתם תופסים אותם יושבים יחד סביב שולחן או רוקדים יחד ברחבה אבל הם כן אמרו שלום בנימוס אחד לשניה.


הראשונים להתייצב. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילומים: מתן צור)הראשונים להתייצב. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילומים: מתן צור)

על הפקת החתונה הייתה אמונה לא אחרת מאירית רחמים, שהפיקה לא מעט חתונות גדולות בביצה כשברזומה שלה החתונה של לוי ושדה ובעתיד צפויה לקחת חלק בארגון החתונה של אייל ודניאל בשיתוף פעולה מלא עם הכלה והמפיקה הטרייה. שיהיה בהצלחה.


ורגע לאחר מכן. אילנית לוי ואלירז שדהורגע לאחר מכן. אילנית לוי ואלירז שדה

הזוג המלכותי. מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי (צילום: תומר ברגיג)הזוג המלכותי. מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי (צילום: תומר ברגיג)