שרית פולק, בת זוגו של סטטיק, השכימה היום (ראשון) לפני השעה חמש בבוקר ("מרוב התרגשות"), בכדי להעניק לארוסה מתנת יום הולדת נוצצת ומלכותית במיוחד: זוג שרשראות, שלו-שלה, עם תליון כסוף ומנצנץ בצורת פאזל, אחד עם האות "K" חרוטה עליו, בשביל הקינג שלה, ואחד עם האות "Q", בשבילה, המלכה כמובן.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


המלך שלה. סטטיק פותח את המתנה (צילום: אינסטגרם)המלך שלה. סטטיק פותח את המתנה (צילום: אינסטגרם)

אין כמו תכשיטים ליום הולדת (צילום: אינסטגרם, שרית פולק)אין כמו תכשיטים ליום הולדת (צילום: אינסטגרם, שרית פולק)

סטטיק שיתף את המחווה באינסטגרם וכתב: "אני מתחתן עם פסיכית. אבל הפסיכית שלי". ואילו פולק שיתפה תמונה של שניהם וכתבה: "את הירח הייתי מורידה למענך, אם רק היית רוצה". אוווו, מרגש.

פולק לא הסתפקה בזה - היא גם הכינה לילד יום ההולדת לב ענק משוקולד, אותו הזמר דקר עם סכין וראה שבתוכו יש עוד שוקולד וברכה. את נוסח הברכה הוא כנראה שמר לעצמו, כי יש גבול לחטטנות שלכם, בואו.


שבר לה את הלב. סטטיק (צילום: אינסטגרם, שרית פולק)שבר לה את הלב. סטטיק (צילום: אינסטגרם, שרית פולק)

בהמשך השניים נסעו לארוחת בוקר חיפאית ב-"נירוונה פרש קיטשן", שם חיכו לסטטיק מטעמים ובלונים. ב-TMI מחכים כבר לשנה הבאה, לראות עם מה פולק עטפה את הירח. 

ואם כבר מדברים על אוכל ומזל טוב, סטטיק בילה אתמול בערב (שבת) בארוחת ערב במסעדת 'קלארו' בשרונה עם הצמוד בן-אל תבורי, המפיק יואב גרוס ועם המיליארדר היהודי-אמריקני חיים סבן, אצלו סטטיק ובן אל חתומים על חוזה בינלאומי. סטטיק העלה באינסטגרם שלו תמונה מהארוחה והגדיר אותה כ'משנת חיים'. עד 120!


אי אפשר בלי ארוחת בוקר (צילום: אינסטגרם, סטטיק, שרית פולק)אי אפשר בלי ארוחת בוקר (צילום: אינסטגרם, סטטיק, שרית פולק)