מי אמר שאי אפשר להיות בקשר עם האקס? השחקן בראד פיט בן ה-55 הגיע בסוף השבוע האחרון למסיבת חג המולד בביתה של גרושתו, השחקנית ג'ניפר אניסטון בת ה-50, בבל אייר, קליפורניה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


נשארו חברים. ג'ניפר אניסטון ובראד פיט (צילום:Peter Kramer/Getty images)נשארו חברים. ג'ניפר אניסטון ובראד פיט (צילום:Peter Kramer/Getty images)

מקורב סיפר כי פיט בילה במסיבה במשך ארבע שעות שלמות - הוא הגיע בשבע בערב ונשאר עד שהמסיבה הסתיימה. לפיט כנראה אין בעיה לשהות במחיצת האקסיות שלו, כי למסיבה הוזמנה גם ארוסתו משנות ה-90, השחקנית גווינת' פאלטרו, שהגיעה למסיבה של אניסטון עם בעלה התסריטאיבראד פלצ'וק.


הכי ניינטיז. גווינת' פאלטרו ובראד פיט (צילום:  Getty images)הכי ניינטיז. גווינת' פאלטרו ובראד פיט (צילום: Getty images)

פיט ואניסטון היו נשואים במשך חמש שנים ונפרדו בשנת 2005. על פי מקורבים, השניים נשארו חברים ומדי פעם נפגשים, כמו ביום הולדתה ה-50 של השחקנית שחל בפברואר, כשנה לאחר שנפרדה מבעלה השני, ג'סטין ת'רו. כזכור, גם עמו אניסטון בילתה החודש במהלך ארוחת חג ההודיה עם חברים.


ג'ניפר אניסטון, ג'סטין ת'רו וחברים בחג ההודיה האחרון (צילום:אינסטגרם)ג'ניפר אניסטון, ג'סטין ת'רו וחברים בחג ההודיה האחרון (צילום:אינסטגרם)

גורם נוסף ציין כי אניסטון עדיין בקשר עם אמו של פיט והוסיף כי אמנם זוג השחקנים מחבבים אחד את השנייה מאוד, אך אין ביניהם קשר רומנטי, למרות השמועות השונות בכלי התקשורת.

רק לאחרונה פיט התוודה כי לאחר פרידתו מאשתו השנייה, השחקנית אנג'לינה ג'ולי, הוא מצא נחמה באלכוהול ורק בימים אלה הוא חוזר לעצמו. מזל שיש לו גרושה כמו אניסטון, שכידוע, מדובר באחת ה-"חברות". 

 

פחות נשארו חברים. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Getty images)פחות נשארו חברים. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Getty images)