הבוקר (ראשון) התייצבה רוסלנה רודינה לצילומי הקמפיין החדש אליו נבחרה לשמש פרזנטורית, לחברת ההלבשה התחתונה "פמינה". למרות מזג האוויר הקר, רודינה עלתה על תחתונים וחזייה וחשפה את גופה מול עדשת המצלמה לטובת הקמפיין החדש, כשהיא סוגרת מעגל ומצטלמת לחברה בה עבדה בעברה כאחת מהמוכרות ברשת.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


רוסלנה רודינה (צילום: אלירן אביטל)רוסלנה רודינה (צילום: אלירן אביטל)

כל זה מתרחש בצל סערת ההלבשה התחתונה שכיכבה בשבוע שעבר בכותרות, בכיכובן של עדי הימלבלוי וסיון קליין, ששימשו שתיהן פרזנטוריות של המותג, אך לאור העובדה שנכנסו להיריון ולא הצליחו לחזור למידות שקדמו לו, הן לא המשיכו לעונה נוספת. הימלבלוי כזכור העלתה פוסט לרשתות החברתיות והסבירה כי היא לא תמשיך לעונה נוספת, כי לא הצליחה להגיע למידותיה לפני ההיריון והפרזנטורית הקודמת של הרשת, סיון קליין, שהוחלפה בעצמה בהימלבלוי הצטרפה למקהלה וסיפרה כי היא פוטרה מהמקפיין בגלל שסירבה להצטלם לקמפיין במהלך ההיריון.


תמיד יפה (צילום: אלירן אביטל)תמיד יפה (צילום: אלירן אביטל)

רודינה התייחסה לראשונה על הסט למקרה של עדי הימלבלוי ומסרה: "אני מאד מעריכה, מבינה ואוהבת אותה כאמא וכאישה ובמיוחד את גוף הנשי. העניין של עדי הוא מול החברה ולא קשור אליי. נקלעתי לסיטואציה שלא קשורה אליי ברמה האישית, וכאחת שעובדת בתעשיית הדוגמנות והטלוויזיה זאת העבודה שלנו, היום אני ומחר מישהי אחרת. לא צריך לקחת את זה לפן האישי. מאחלת לכולם שנה טובה וחג שמח". 


רודינה לאחר סערת ההלבשה התחתונה (צילום: אלירן אביטל)רודינה לאחר סערת ההלבשה התחתונה (צילום: אלירן אביטל)

אל סט הצילום הגיעה גם הדוגמנית קסניה טרנטול, שהצטרפה הפעם לרודינה ודגמנה לצידה את קוקלציית "פמינה" שעוצבה בהשראת ה"ולנטיין דיי" ותושק בחודש פברואר הקרוב. אין ספק שמדובר בשיתוף פעולה לוהט במיוחד.


(צילום: אלירן אביטל)(צילום: אלירן אביטל)

קסניה טרנטול ורוסלנה רודינה (צילום: אלירן אביטל)קסניה טרנטול ורוסלנה רודינה (צילום: אלירן אביטל)
באה לעזרת חברה (צילום: אלירן אביטל)באה לעזרת חברה (צילום: אלירן אביטל)