לראשונה, גמר "האח הגדול" בנווה אילן שודר כידוע ללא הדיירים המודחים, שהגיעו במקום זה למשדר חגיגי רגע לפני הגמר באולפני רשת 13 ברמת החייל. אל המודחים המאוכזבים הצטרפו גם זוכי "האח הגדול" לדורותיהם, ישראל אוגלבו ואסף גורן והדיירת מירב ישראל.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

ישראל אוגלבו, מירב ישראל (צילום: אור גפן)ישראל אוגלבו, מירב ישראל (צילום: אור גפן)

היות שהמודחים לא יהנו מהשקות ואירועים בזמן הקרוב וכשאלו יחזרו לפעול, דיירי האח כבר יעלמו מהתודעה, הם קיבלו אמש (שבת) טעימה אחרונה מאור זרקורים כשצלם פפראצי נכח במקום ותיעד אותם עם הגעתם. בלטו המודח הטרי אדם אליוף שהגיע על אופנוע בלוק מסוקס במיוחד, הזוג הטרי ניר אבישי כהן ונעם לוי שהגיעו יחד, חגית היימן שלבשה שמלת נשף מנצנצת ומוגזמת בהתאם לאופיה, רונן פייגנבוים, רות אלבז, יעל פפר, אמלי פרי עם הארוס הטרי וטבעת היהלום, שירלי סידיק , פול טשגיאן ומישל מיכייב.

אדם אליוף (צילום: אור גפן)אדם אליוף (צילום: אור גפן)

אדם אליוף (צילום: אור גפן)אדם אליוף (צילום: אור גפן)

ניכרה העדרותם של יוסי אורפלי המודח האחרון שהגיע רגע לפני הגמר הגדול. יוסי כידוע נמצא בקבוצת סיכון מנגיף הקורונה ולכן לא יכל להגיע לצילומים וליאור דואק שנותר בביתו לצפות באהובתו זוכה במיליון שקלים. החבורה שעדיין לא הפנימה את הוראות משרד הבריאות, התקבצה בקבוצות מחוץ לאולפנים, עם חיבוקים ונשיקות מבלי לשמור על מרחק של שני מטרים, כאילו כל מה שחשוב זה מפגש מודחים ואין מגיפה קטלנית שמתחוללת ברחבי העולם. 

חגית היימן, רונן פייגנבוים (צילום: אור גפן)חגית היימן, רונן פייגנבוים (צילום: אור גפן)
רות אלבז (צילום: אור גפן)רות אלבז (צילום: אור גפן)
שירלי סידיק (צילום: אור גפן)שירלי סידיק (צילום: אור גפן)
אמלי פרי וארוסה מתפנקים בהמבורגר של בורגרס בר בצילומים (צילום: אור גפן)אמלי פרי וארוסה מתפנקים בהמבורגר של בורגרס בר בצילומים (צילום: אור גפן)
אמלי פרי והטבעת (צילום: אור גפן)אמלי פרי והטבעת (צילום: אור גפן)
כפיר כהן, חגית היימן, רונן פייגנבוים, נעם לוי, ניר אבישי כהן (צילום: אור גפן)כפיר כהן, חגית היימן, רונן פייגנבוים, נעם לוי, ניר אבישי כהן (צילום: אור גפן)
מישל מיכייב (צילום: אור גפן)מישל מיכייב (צילום: אור גפן)
פול טשגיאן (צילום: אור גפן)פול טשגיאן (צילום: אור גפן)