בזמן שרבים העלו אמש (שלישי) זיכרונות וסיפורים מצמררים של ניצולי שואה, מצאו עצמם חברי "האח הגדול" במריבה סוערת ברשתות החברתיות בכיכובם של אסיף אלקיים ובת הזוג המתקמבקת מעיין אדם לבין ניר אבישי כהן וליאור דואק. התמונה השנויה במחלוקת של ניקול ראידמן לרגל יום השואה, ממשיכה לעורר גלים, שהופכים לפסים אישיים.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הסופר והדובר בדימוס של אורן חזן, אסיף אלקיים, יצא להגנת ראידמן כפי שדיווחנו אמש, למרות הביקורות הנוקבות שספגה על התמונה, ואילו ניר אבישי כהן, דוברו לשעבר ארגון "שוברים שתיקה", יצא נגד אלקיים ואמר שמדובר בזילות הסמל ואף תיקן אותו בטעותו כשכתב תלאי במקום טלאי.

ניר אבישי כהן מגיב להגנתו של אסיף (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ניר אבישי כהן מגיב להגנתו של אסיף (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אלקיים מיד השיב לו מלחמה וכתב: "נשגב מבינתי איך אדם שמניף בגאווה את דגל פלסטין ובז להמנון שלנו מתיר לעצמו לדון בזילות העם היהודי". מעיין אדם, החברה המתקאמבקת של אלקיים, לא נותרה אדישה ויצאה להגנת הבויפרנד: "בטוחה שהיהודים בשואה היו מתחלחלים לשמוע שיש יהודים כמוך", כתבה.

אסיף אלקיים מגיב לדבריו של ניר אבישי כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסיף אלקיים מגיב לדבריו של ניר אבישי כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אם חשבתם שפה הסכסוך נגמר, טעיתם, כי אל השלישייה המתנצחת הצטרף גם ליאור דואק חברו של אבישי כהן שהקדיש פוסט נוקב למעיין והאשים אותה באנטישמיות: "התגובה שלך גובלת באנטישמיות. עצוב לי לראות את המילים הנוראיות שנכתבות פה ביום שאמור להנציח את השואה ואת מה שעברנו העם היהודי בעקבות אנטישמיות, ומה את עושה? מינית את עצמך לדוברת של שישה מיליון נרצחים? כולל משפחתו של ניר והחלטת בשמם שהם היו מתחלחלים שיש יהודים כמו ניר. למשפט הזה יש יותר השלכות מעוד כותרת. לא מאוחר עדיין להתנצל".

ליאור דואק מגיב למעיין אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור דואק מגיב למעיין אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)