חרושת שמועות רצה אמש (ראשון) על נטיותיו המיניות של אמיר זהבי, השידוך של דנית ליבנת מתכנית הריאליטי "חתונה ממבט ראשון". השמועות הרחיקו עד כדי כך שטענו כי הפקת "חתונה ממבט ראשון" תבעה את אמיר, משתתף העונה, כי הסתיר ממנה את המידע החשוב על נטיותיו המיניות ובכלל הונה אותה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

השמועות גם טענו כי דנית תבעה את ההפקה ששידכה לה גבר שלא אוהב בכלל נשים וכך פגעה בסיכוייה להצליח. השמועות שהתבררו במהרה כפייק מוחלט, הגיעו גם לאוזניו של אמיר שבחר להבהיר באופן שלא משתמע לשתי פנים, "אני סטרייט וזאת תמיד הייתה נטייתי המינית".

דנית ליבנת שמה סוף לשמועות ומגיבה לראשונה על הקשר עם אריק חביב - לחצו כאן.

עוד כתב זהבי: "הפעם אני מרגיש שנחצה קו אדום מבחינתי, כשמישהי הפיצה הודעות קוליות וטקסטים בהן היא טענה "בוודאות" שאני גיי (אגב שאר הטענות בקליפ גם מפוברקות). מדובר בהוצאת דיבה ובלשון הרע, מתוך רוע צרוף ואופורטוניזם בזוי. אני לא מחפש להיות עכשיו איזה סמל למאבק כלשהו- זה גדול עליי. רק רוצה לזכות בצדק שמגיע לי בתור בן אדם".

בזמן שהשמועות הציפו את הרשת, החליטה דנית לקחת לה ברייק מכל הרעש סביבה ויצאה להתפנק בטיפול פנים של חומצות היאלרוניות בקליקנית קווינה בשוסטר תל אביב. הכלה מ"חתונה ממבט ראשון" הגיעה למכון היופי מאושרת ומחויכת, היא צחקה על השמועות שרצו, לא יכלה לפרט יותר מדי אבל אמרה שהיא מאד אוהבת את אמיר והתוכנית זה הדבר הכי טוב שעשתה בחיים שלה. 

דנית ליבנת (צילום: אור גפן)דנית ליבנת (צילום: אור גפן)
דנית ליבנת בזמן איכות עם עצמה (צילום: אור גפן)דנית ליבנת בזמן איכות עם עצמה (צילום: אור גפן)
תמיד חייכנית. דנית ליבנת (צילום: אור גפן)תמיד חייכנית. דנית ליבנת (צילום: אור גפן)
חושבים שנהנתה? דנית ליבנת (צילום: אור גפן)חושבים שנהנתה? דנית ליבנת (צילום: אור גפן)
דנית ליבנת (צילום: אור גפן)דנית ליבנת (צילום: אור גפן)