אחרי חילופי דברים קשים בין הצדדים ותביעות משפטיות הפרזנטורים ריף נאמן ויהונתן מרגי הגיעו להסכמות עם חברת "קסטרו" וימשיכו לשמש פרנזטורים של הרשת כפי שנחתם בחוזה. כזכור, בשיאו של משבר הקורונה כשכל רשתות חנויות האופנה היו סגורות וסגר הוכרז על ישראל, הגישו יהונתן מרגי וריף נאמן תביעה בסך מאות אלפי שקלים לחברת האופנה "קסטרו", כי לא עמדה בהתחייבויותיה לתשלום.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

לפני התפרצות הנגיף, שלושת הפרזנטורים רותם סלע, אשתו של הבעלים של חברת האופנה, וכוכבי הילדים ריף נאמן ויהונתן מרגי טסו לצלם את הקמפיין החדש בקניה שבאפריקה. כשחזרו ארצה פרצה המגיפה, עסקים בישראל נסגרו, האבטלה הייתה בשיאה, ומ"קסטרו" ביקשו מהדוגמנים לעכב את התשלום בעקבות המשבר העולמי של הקורונה.

לאחר ביטול החוזה איתה: ריף נאמן תובעת את קסטרו

רותם סלע בקניה (צילום: דודי חסון)רותם סלע בקניה (צילום: דודי חסון)

בחברה, כך על פי הדיווחים, הציעו לנאמן ולמרגי בשלב ראשון רק מחצית מהתשלום. בעקבות סירובה של ריף הוחלט לבטל את החוזה עמה, מה שהוביל את ריף לפנות לעורך דין ששיגר מכתב התראה לפני תביעה, בדרישה לקבל את כספה כפי שנחתם החוזה בין הצדדים בסך 850 אלף שקלים.

יהונתן מרגי (צילום: דודי חסון)יהונתן מרגי (צילום: דודי חסון)

גם מרגי הלך בעקבות נאמן ושיגר מכתב מעורך דין בדרישה על סך מיליון שקלים כפי שנחתם בחוזה אך לבסוף חזר בו. מ"קסטרו" שנקלעה כמו כל חברה למשבר, הגיבו לתביעה של ריף בחומרה: "חבל שבזמן שכל כעולם עסוק במלחמה בקורונה הגברת ריף עסוקה בעצמה.". למרות חילופי הדברים הקשים החליטו הצדדים, באמצעות עורכי דינם, להגיע להסכמות ולהמשיך קדימה.

וזה בדיוק הזמן המתאים גם לשחרר הבוקר (שני) את הצילומים המדוברים שערכו הפרזנטורים בקניה שבאפריקה, בקמפיין קולקציית הספארי עוד לפני ימי הקורונה ולפני המשבר של החברה והפרזטורים, כשהכל עוד היה ורוד.

ריף נאמן (צילום: דודי חסון)ריף נאמן (צילום: דודי חסון)
הגיעה להסכמות עם קסטרו (צילום: דודי חסון)הגיעה להסכמות עם קסטרו (צילום: דודי חסון)
יהונתן מרגי (צילום: דודי חסון)יהונתן מרגי (צילום: דודי חסון)
איטס טיים טו אפריקה. רותם סלע (צילום: דודי חסון)איטס טיים טו אפריקה. רותם סלע (צילום: דודי חסון)
ריף נאמן (צילום: דודי חסון)ריף נאמן (צילום: דודי חסון)
יהונתן מרגי (צילום: דודי חסון)יהונתן מרגי (צילום: דודי חסון)