בסוף השבוע האחרון הפך הזמר אייל גולן לאבא בפעם הרביעית בחייו למיאל הפעוטה מאשתו דניאל גרינברג, שמצטרפת לשלושת ילדיו ליאם, אלין ויאן גולן. אז מה גרם לזמר המצליח לפרוץ בבכי מול המצלמות?

בדיוק לפני שנה, עוד שהקורונה נשמעה כמו תסריט מסרט אימה, טס הזמר לצלם את העונה החדשה של "גולסטאר" בברזיל יחד עם המאמן שייע פייגנבוים והנבחרת החדשה של העונה. אלא שבעיצומם של הצילומים, שידרו אורלי וילנאי וגיא מרוז תחקיר קשה על הזמר בפרשה המדוברת מה שגרר ביקורות נוקבות. 

מזל טוב! אייל גולן ודניאל גרינברג הורים לבת - ויש לה כבר שם - לחצו כאן. 

ליאם גולן, אלין גולן, אייל גולן, יאן גולן (צילום: אלוני מור)ליאם גולן, אלין גולן, אייל גולן, יאן גולן (צילום: אלוני מור)

ילדיו ומשפחתו של הזמר ניסו לחזק אותו ושלחו לו סרטון תמיכה ואהבה היישר לצילומי העונה בברזיל, כעת נחשפת התגובה המרגשת של הזמר לסרטון. הבוקר (ראשון) השתחרר סרטון הצצה לעונה החדשה של גולסטאר, בה נראה הזמר פורץ בבכי תמרורים כשהוא צופה בבתו אלין ששרה לו "התגעגעתי, תחזור מהר כי כבר ליאם נהיה אפטי, זה מדבק התגעגעתי זה לא חולף, כי בלעדייך אבא כלום פה לא הולך".

גולן לא יכל לעצור את הדמעות כשצפה בסרטון  ופרץ בבכי מרגש וחשף: "בסופו של דבר כל החיים שלי כל המטרה שלי הייתה לשמח אנשים. ואני מנסה לשמח אנשים אבל את הילדים שלי אני לא מצליח לשמח".

אופירה אסייג במסר לאייל גולן - לחצו כאן. 

אייל גולן מתפרק בבכי (באדיבות הוט)