המגישה, הדוגמנית ומלכת היופי בדימוס, אילנית לוי, צופה באופן קבוע בתכנית "הזמר במסכה" ותוך כדי היא נותנת את הפרשנות שלה לאחר כל אחד מהביצועים, כאילו הייתה חלק משולחן השופטים. אמש (שני) השופט בן אל תבורי שם את לוי על המוקד כשחשד בה שהיא מסתתרת מתחת לתחפושת היעל.

אילנית לוי מגיבה על השמועות שהיא היעל בזמר במסכה (צילום מסך אינסטגרם)

בן אל הסביר את טיעוניו על פי הרמזים שניתנו וכך אמר: "אני חושב שזו אילנית לוי. היא לא מורידה אף פעם את הרגל מהגז - ואילנית לא מורידה אף פעם את הרגל מהגז. היה שם מגב ואילנית חולת ניקיון, והיא אמרה ש'עצלנות זה לא בשבילי', בואו אילנית לא עצלנית, ידוע עליה. וכל הרמזים מהפעם הקודמת, יהלום, אייל גולן". 

''הזמר במסכה'' (צילום: צילום מסך: קשת 12)''הזמר במסכה'' (צילום: צילום מסך: קשת 12)

לוי שצפתה בתכנית יחד עם אמה על הספה בסלון, הגיבה לדבריו של בן אל ואמרה: "איזה מותק בן אל. הוא אומר שאני חולת ניקיון והיה שם מגב אמא. אילנית לא עצלנית זה ידוע עליי. אולי כן, אולי לא. אמא מה את אומרת אני היעל? תגיד שאת חושבת שזה לא אני אמא, כי הרבה חושבים. אמא שלי לא חושבת כמו בן אל".

"רכבת הרים": זה מה שאילנית לוי עשתה במוצאי שבת - לחצו כאן.

זמר במסכה, היעל (צילום: צילום מסך: קשת 12)זמר במסכה, היעל (צילום: צילום מסך: קשת 12)

שמה של אילנית לוי עלה בעבר ולא במקרה, המגישה היא טאלנית של "קשת 12" מה שמעלה את סיכוייה להשתתפות בתכנית. הרבה לא יודעים את זה על הדוגמנית אבל היא לא רק הייתה נשואה לזמר אייל גולן, אלא גם מאוד אוהבת לשיר בעצמה ואפילו הוציאה סינגל אחד בניסיון לפצוח בקריירת שירה. 

כשהילדים אצל אייל גולן: רוסלנה ואילנית משתפות פעולה - לחצו כאן. 

השופטת האורחת, מירי מסיקה, שללה את האופציה כי זאת אילנית לוי מכיוון שהיא לא מהדרום אלא מחיפה, אך טענה שחברתה הטובה מירי בוהדנה כן הגיעה מדרום הארץ ולכן בחרה אותה. אופירה אסייג טענה שזו מלי לוי ואמרה: "הלוק, הקול הדק, העדין, הרגיש והיה לה גם דואט עם בעלה שמעון גרשון".

מלי לוי (צילום: שוקה כהן)מלי לוי (צילום: שוקה כהן)