לידיעת אמיר זהבי, אם תפגוש במקרה ברחוב את השידוך שלך לתוכנית דנית ליבנת, שידוך שלא צלח גם מחוץ לעדשת המצלמה, ייתכן שלא תזהה כי מדובר ב"אקסית" שלך מ"חתונה ממבט ראשון". כוכבת העונה השלישית של "חתונמי", החליטה לעשות מהפך גדול ואחרי שהסתפרה קצר, היא עושה את הצעד הבא ונפטרת סופית ממשקפי הראייה המלווים אותה כל חייה.

ליבנת הגשימה היום (רביעי) חלום ועברה תוך פחות מעשר דקות ניתוח להסרת משקפי ראייה. כוכבת הריאליטי שהתרגלה בשנה וחצי האחרונות לתעד כל רגע מחייה ולחשוף רגעים אישיים, תיעדה את המאורע המשמח ברשתות החברתיות. 

הבשורה המפתיעה שקיבלה דנית ליבנת - לחצו כאן. 

אמיר זהבי, דנית ליבנת, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך: קשת 12)אמיר זהבי, דנית ליבנת, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך: קשת 12)

ליבנת שהופיעה עם משקפי ראייה לעיתים קרובות ב"חתונמי", לא הרבתה לשתף בתמונות כאלו ברשתות החברתיות. נראה שזה אקססוריז שהיא הייתה מוותרת עליו בקלות, אבל כעת היא כבר לא זקוקה לו יותר. ב-TMI חושבים שהיא יפה כך או כך ומחכים כבר לרגע שנתעד אותה עם בן זוג חדש.

דנית ליבנת מסרה ל-TMI בתגובה: "אני מודה לד״ר אליה לוינגר מ״עיניים ד״ר לוינגר מקבוצת דנאל״ שהגשים לי חלום של למעלה מ-15 שנים! ד"ר לוינגר ואנשיו תמכו והרגיעו אותי לכל אורך התהליך, והיום, אני אמנם עדיין בשלב ההחלמה אבל כבר מרגישה טוב וצפויה גם לראות טוב ממש בקרוב".

דנית ליבנת (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנית ליבנת (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דנית ליבנת בניתוח  (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנית ליבנת בניתוח (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דנית ליבנת (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנית ליבנת (צילום: צילום מסך אינסטגרם)