בשבוע שעבר גולשים רבים הופתעו לגלות כי דניאל גרינברג, מי שפרצה לחייכם בעקבות "האח הגדול" ובזכות כך הפכה לימים לאשתו של אייל גולן ואם בתו מיאל, עומדת להיכנס שוב לבית הסגור במסגרת כניסת הדיירים השנייה. גרינברג ומי מטעמה סירבו להגיב לידיעה ולאשר באופן רשמי את חזרתה למסך וזה היה רק עניין של זמן עד שמישהו מבני המשפחה ידבר ויגע בעניין.

דניאל גרינברג, אייל גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג, אייל גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

דניאל עזבה את הבית: כך אייל גולן מעביר את הבידוד- לחצו כאן

"אף פעם לא פרגן לי": איתי לוי חשף את האמת על אייל גולן - וחטף אש בחזרה- לחצו כאן

הראשונה לעשות זאת היא קארין גרינברג, אחותה של דניאל והשותפה העסקית שלה במותג הטיפוח, שכזכור עברה ממש לאחרונה מהדרום לרחובות, כדי להתגורר לצד אחותה, אייל ובתם התינוקת. במסגרת שאלות שערכה בחשבון האינסטגרם שלה נשאלה קארין על כניסתה לבית של דניאל ואיך היא הגיבה, וכך ענתה:

"נתחיל מזה שזה עדיין לא בטוח...אבל במידה ותיכנס היא יודעת שיש לה את הגב הכי חזק שיש! אני אתמול בה בדיוק כמו שתמכתי בפעם הראשונה ולגבי מיאל היא לא תצטרך לדאוג והיא תהיה הכי רגועה שיש כי יש לה דוד שמאוהבת בה ותהיה איתה! בגדול שאני מאחוריה היא יכולה להיות רגועה ואני מאחת לה שתעשה קודם כל מה שעושה לה טוב. שתחשוב קודם על האושר שלה ואחרי זה של אחרים".