שבוע וחצי חלפו מאז הראיון המסעיר שנתנו הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל לאופרה ווינפרי והרוחות בממלכה ובבריטניה מסרבות להירגע אך רק עכשיו על פי הדיווחים נוצר קשר ראשון של הדוכס מסאסקס לשעבר עם בני משפחתו המלכותיים. גייל קינג, חברת משפחה של אופרה ושל הזוג המלכותי סיפרה בראיון כי הנסיך הארי שוחח עם אחיו וויליאם ואביו צ'ארלס בתחילת השבוע, בפעם הראשונה מאז ששודר הראיון.

"לפי מה שהבנתי השיחות לא היו מועילות במיוחד, אבל הם מאוד שמחו שהייתה איזשהי התחלה של תקשורת" סיפרה קינג והוסיפה: "מייגן והארי מאוכזבים שהארמון עדיין מצהיר שהוא רוצה לפתוח את הדברים בצורה דיסקרטית אבל את כל הסיפורים על מייגן ועל ההכפשות של עובדי הממלכה כלפיה הם לא מנסים להשתיק".

מייגן מרקל והנסיך הארי בדרך לגירושים? - לחצו כאן

רגע לפני שידור הראיון של הארי ומייגן: הארמון חושש שהאמת על קייט מידלטון תיחשף - לחצו כאן

הנסיך הארי ומייגן מרקל בריאיון עם אופרה ווינפרי (צילום: רויטרס)הנסיך הארי ומייגן מרקל בריאיון עם אופרה ווינפרי (צילום: רויטרס)

בנוסף, כך על פי קינג, אף אחד ממשפחת המלוכה עדיין לא יצר קשר עם מייגן. תוכן השיחה על פי יודעי דבר היו הטענות של בני הזוג על הגזענות בבית המלוכה בהקשר של צבע העור של בנם הבכור ארצ'י בעת היריונה של מייגן, ועל שאר הנושאים שעלו במהלך הריאיון המדובר.

על פי הדיווחים הארי ומייגן "רוצים להמשיך הלאה" עם משפחת המלוכה ולמרות התסכול שלהם על כל הטענות שיש להם הם רק רוצים שהמשפחה תכיר ותבין את הטעויות שעשתה ואולי יפעלו כדי לתקן את העוול שנגרם.

הנסיך וויליאם, הנסיך הארי (צילום: gettyimages, WPA Pool )הנסיך וויליאם, הנסיך הארי (צילום: gettyimages, WPA Pool )
מייגן מרקל, הנסיך הארי, הנסיך וויליאם, קייט מידלטון (צילום: gettyimages, RICHARD POHLE )מייגן מרקל, הנסיך הארי, הנסיך וויליאם, קייט מידלטון (צילום: gettyimages, RICHARD POHLE )