הגבלות הקורונה נרגעו ולגמרי אפשר להריח ריח של שגרה. האירועים חזרו, ההופעות וגם משחקי הספורט, כך שאמש, נערך גמר גביע המונדיאלטו 2021 בו שיחקו שתי קבוצות הכוכבים- "הזמרים" בניצוחו של המאמן איציק זוהר נגד "כוכבי הרשת והריאלטי" בהובלתו של המאמן שייע פייגנבויים.

עלו על מדים אסי בוזגלו ששיחק בקבוצת כוכבי הרשת והריאלטי והיה השחקן המצטיין של המשחק שהביא ניצחון לקבוצה שלו ומהצד השני של המגרש - אייל גולן, ששיחק בקבוצת הזמרים מול בנו ליאם גולן בפעם השנייה, רק שבמשחק הזה הוא הפסיד לו. מי שישבה ביציע ועודדה היא לא אחרת מאמו של ליאם וגרושתו של אייל - אילנית לוי שהגיעה מלווה בבעלה אלירז שדה, אך בלי האחות האוהבת אלין גולן שנדבקה בקורונה יום לפני ערב החג.

"הילדה לא מסכנה בכלל": דניאל גרינברג העלתה תמונה של מיאל וגרמה לסערה ברשת - לחצו כאן

בדרכה של אמא: המהלך המפתיע של ליאם ואלין גולן- לחצו כאן

אילנית לוי, ליאם גולן (צילום: אור גפן)אילנית לוי, ליאם גולן (צילום: אור גפן)
אייל גולן (צילום: אור גפן)אייל גולן (צילום: אור גפן)

מי שנעדרה היא דניאל גרינברג ההריונית שלא הגיעה לתמוך מנגד בבעלה ואב בתה והבייבי הנוסף שבדרך. עוד בלטו בזירת הזמרים דודו אהרון, משה פרץ, לואי עלי, שקד קוממי, דניאל בן חיים, סטפן לגר, בן זיני, עדן מאירי וזירת כוכבי הרשת והריאלטי מאץ' עבד בעלה של אדל בספלוב שבמקום לצפות בפרק הפתיחה החגיגית של זוג מנצח VIP בכיכובו בילה על המגרש, כשאשתו מעודדות אותו עם בני משפחתו מהיציע, כמו גם תומר טליאס שזכה לתמיכה מבת הזוג סופיה מצטנר מהיציע, טום קשתי שפינה זמן מהמשפט שמתנהל נגדו, דוד רביבו, אקי אבני, דין מירושניקוב, שוקי ביטון בעלה של עדן בן זקן, בר ברימר, עדי לאון ורבים אחרים. 

אלירז שדה, אילנית לוי, ליאם גולן (צילום: אור גפן)אלירז שדה, אילנית לוי, ליאם גולן (צילום: אור גפן)
קבוצת הזמרים (צילום: אור גפן)קבוצת הזמרים (צילום: אור גפן)
מאץ עבד, בן זיני (צילום: אור גפן)מאץ עבד, בן זיני (צילום: אור גפן)
אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אור גפן)אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אור גפן)
שניר ומאיר, מי שגרמו לערב להתקיים עם אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)שניר ומאיר, מי שגרמו לערב להתקיים עם אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)