בזמן שאייל גולן נמצא בצילומים לעונה החדשה של "גוסלטאר" יחד עם בנו ליאם גולן ובן זוגה של גרושתו, אלירז שדה, הוא פספס את אחד הרגעים החשובים לכל הורה, יומה הראשון של בתו מיאל בפעוטון. 

דניאל גרינברג שנמצאת בהריון שני, חוותה היום את מה שכל אמא חווה כשהיא מוסרת בפעם הראשונה את ילדיה לגן . גרינברג נפרדה היום (ראשון) בדמעות מבתה כשהשאירה אותה בפעם הראשונה בפעוטון ושיתפה תמונה שלה עם עיניים דומעות לצד התמונה הוסיפה את הכיתוב: "שולחת להורים שלי בבוקר את התמונה הזאת, אחרי פרידה ממיאל בפעוטון".

"הפרידה מדניאל לא הייתה קלה": אייל גולן פותח את הלב - לחצו כאן. 

דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד הוסיפה וכתבה גרינברג: "אלוהים זה כל כך קשה. שמונה חודשים שהיא צמודה אליי 24/7, אם לא פיזית אז בזווית העין בבית, ופתאום זה להקפיץ אותה לפעוטון ולהחזיר אותה. הלב מתפוצץ, דאגה מפחידה, התרגשות, פחד, שמחה, חרדה, הכל מעורבב. אבל זה חלק מלהיות אמא וזה חלק מלגדול ולהתפתח, וצריך לשחרר. אז מיאל שלי, מלכת העולם שלי שה' ישמור לי עלייך, מלאך שומר שלי, שתהיי מוקפת בחום ואהבה ומלא חברים וכיף. אמא אוהבת אותך מעמקי נשמתה". הגננות שראו את הדאגה של גרינברג, שלחו לה דקות ספורות אחרי שעזבה את הפעוטון תמונה של מיאל משחקת ומאושרת. 

איך הגיבו רוסלנה רודינה ודניאל גרינברג לבשורות על ההריון של אילנית לוי? - לחצו כאן. 

דניאל גרינברג, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דניאל גרינברג, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)