אביבית בר זוהר לוקחת את ההרצאות שלה צעד אחד קדימה והבוקר (ראשון) השיקה חנות נוספת של "royal glow" עם חדר הרצאות חדש  ב"ישפרו פלאנט" בבאר שבע. לטובת האירוע שנערך בדרום הארץ, לקחה בר זוהר לילה מפנק במלון "קדמא" בשדה בוקר, כדי שתוכל להגיע בבוקר להשקת אולם ההרצאות שלה ללא עיכובים. הדרימו עד הנגב: לאורה - ארוסתו של איציק זוהר, ישראל אור עם בתו מישל, תמיר ורדי, ליהיא גרינר, אור שפיץ וקווין רובין.

רגע לפני גם השיקה את כללי הזהב של אביבית בר זוהר וסיפרה כי אלו הם כללי הזהב שעל פיהם היא מתנהלת בחייה. עוד הוסיפה כי הם מודפסים בגאווה ובענק בחדר ההרצאות החדש שלה שם תספק הרצאות שעוסקות בביטחון עצמי, העצמה, מוטיבציה נשית ויחסים בינו לבינה. אממה, בר זוהר הופתעה לקרוא בתגובות ביקורות רבות לאחד מכללי הזהב שלה: "אין אישה יפה, יש אישה לא מטופחת".  

אחרי תקרית הגבר הנשוי: אביבית בר זוהר חוגגת עם ישראל אור - לחצו כאן. 

אביבית בר זוהר, לאורה, אור שפיץ, ישראל אור, קווין רובין, תמיר ורדי (צילום: אור גפן)אביבית בר זוהר, לאורה, אור שפיץ, ישראל אור, קווין רובין, תמיר ורדי (צילום: אור גפן)

בין התגובות נכתב: "כלל 8 נראה לא נכון" או "קצת התבלבלת בכלל מספר 8" או אחרת שכתבה: "נראה לי התכוונת לאין אישה מכוערת". אביבית בר זוהר שקלטה מיד את הטעות המרה הבהירה לעוקביה כי מדובר בטעות וכתבה: "אוי ואבוי לי, כלל מספר 8 המשפט הנכון הוא אין אישה לא יפה, יש אישה לא מטופחת". כעת תאלץ בר זוהר להדפיס מחדש את כללי הזהב שלה. 

אביבית בר זוהר חושפת - "יצאתי עם גבר ואז גיליתי שהוא נשוי!" - לחצו כאן. 

אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)
ליהיא גרינר (צילום: אור גפן)ליהיא גרינר (צילום: אור גפן)
תמיר ורדי (צילום: אור גפן)תמיר ורדי (צילום: אור גפן)
אור שפיץ (צילום: אור גפן)אור שפיץ (צילום: אור גפן)
קווין רובין, ישראל אור, מישל אור (צילום: אור גפן)קווין רובין, ישראל אור, מישל אור (צילום: אור גפן)