בפרק ששודר אמש (ראשון) בריאליטי "חתונה ממבט ראשון" צפינו בסיכום של הזוג עומרי קראוס ומעיין רובין שנפרדו רגע לפני סיום העונה. כל אחד מהם הצטלם בנפרד כי השניים סירבו לשבת יחד לשיחה משותפת. קראוס הזמין את החברים הטובים מהעונה לצפייה משותפת בפרק האחרון שלו אצלו בדירה.

אממה, רופא השיניים כל כך התלהב שזה הפרק האחרון בכיכובו שהוא תיעד בסטורי את מפגש משתתפי העונה אמש בדירתו ושיתף ברשתות החברתיות, מבלי לקחת בחשבון שהוא עלול לחשוף פרטים סודיים על הזוגות האחרים שטרם נחשף מצבם כיום. פרטים אותם ניסו הזוגות לשמור בסודיות במהלך החצי השנה האחרונה ועוד לפני מפגשי קבלת ההחלטות של הזוגות האחרים. 

מעיין רובין חושפת את בן הזוג החדש: "לא היה לו קל לצפות בי בזוגיות עם מישהו אחר" - לחצו כאן. 

עומרי ומעיין, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)עומרי ומעיין, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)

עד מהרה התבקש קראוס על ידי משתתפי העונה והאורחים בדירתו להסיר את התמונה ששיתף והתמונה הוסרה מידית. בתמונה כפי שאתם מתרשמים לבד, נצפו שני יוסיפון, נטולת דני זיסקינד, שי יעקובוביץ והדס שוורץ כל אחד מהם יושב במרחק קטן מהשני, וגם לירון פז ועינת בן משה שיושבים צמוד צמוד אחד ליד השנייה. האם ניתן להסיק שלירון ועינת עדיין יחד חצי שנה אחרי שהסתיימו הצילומים? או שאולי שי והדס ביחד עדיין שומרים נגיעה, או שאולי שני ודני לא ביחד ולכן הגיעה בגפה? את כל זה נגלה בפרקים הבאים של העונה.

עומרי קראוס, שני יוסיפון, הדס שוורץ, לירון פז, עינת בן משה, שי יעקובוביץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עומרי קראוס, שני יוסיפון, הדס שוורץ, לירון פז, עינת בן משה, שי יעקובוביץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)