ביונסה אולי בוטילישס, מדונה אייקונית ומרילין מונרו היא "פצצת מין", אבל קים קרדשיאן? היא לא רק אישיות הריאליטי הגדולה ביותר על הגלובוס בשנים האחרונות - אלא אחת הנשים היחידות ששכללו את העירום הפרובוקטיבי שלהן לדרגת אמנות של ממש. אחרת, קשה להסביר את העובדה שהיא לא מפסיקה להתפשט עבור צילומי עירום שמעטרים שערים של מגזינים מכובדים ברחבי העולם, כשהמעריצים (וגם אלה שלא) ממשיכים לבחון את התמונות מקרוב.

זוכרים את צילום הישבן לצד הקפה של קרדשיאן מלפני כמה שבועות? מתברר שקימי, יחד עם צמד צלמי הפאשן הנחשבים מרט ומרקוס (חברים טובים של כוכבת הריאליטי) רק עשו טיזינג לקראת הדבר האמיתי - סט צילומים סופר פרובוקטיבי, ולא מרומז כלל עבור מגזין הגברים האמריקני GQ. התוצאה, מופיעה בגיליון יולי של העיתון האופנתי (ומאתמול בשלל מקומות ברשת) תחת הכותרת "תוכלו להתמודד עם הצילומים הסקסיים של קים קרדשיאן?". כי היא לא מתביישת בגוף שלה.

בחנו והחליטו בעצמכם:

 

A photo posted by GQ (@gq) on 

A photo posted by GQ (@gq) on


חלומות פז. קים קרדשיאן עבור GQ (צילום מסך)חלומות פז. קים קרדשיאן עבור GQ (צילום מסך)


עורכי המגזין, שבחרו באשתו של קניה ווסט עבור צילומי השער לגיליון "אהבה, סקס ושיגעון" השנתי ה-10 שלהם, רצו לוודא שהלסת שלכם נשמטת כשבחרו אילו תמונות של קרדשיאן להדפיס על הנייר. בין השאר, היא חושפת פטמות בין הסדינים, מכוסה בקושי במעיל שמציג לראווה את הישבן המפורסם שלה ושוכבת בשדות בלי אף פיסת בד שמכסה את עורה. טוב, זה מבלי לציין את צילום השער שבו היא מכוסה על ידי מעיל עור, רק כי חייבים. לבריאות, גברברים ונשים.  

A photo posted by GQ (@gq) on 

A photo posted by GQ (@gq) on 

A photo posted by GQ (@gq) on 

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on