הדוגמנית הלוהטתשיר אלמליח עוד לא התגרשה באופן רשמי מאלרואי כהן והיא כבר נתפסה בזרועותיו של גבר אחר. אז מיהו בר המזל שהצליח להיות הראשון שלכד את ליבה של הדוגמנית הלוהטת?

הבחור הנבחר הוא עומרי רוזנגרט ולצערכם (או שמחתכם, תלוי בצד של מי אתם), אפשר לנשום לרווחה. לפני שאתם קוראים לרבנים כדי שיבטלו לאלמליח את סכום הכתובה, מדובר בסיטואציה מבוימת בלבד לטובת צילומי הקמפיין של Jackie o רשת מותג התכשיטים והשעונים להם היא משמשת כפרזנטורית.


דווקא נראים טוב ביחד. שיר אלמליח ועומרי רוזנגרט (צילום: אסף רביבו)דווקא נראים טוב ביחד. שיר אלמליח ועומרי רוזנגרט (צילום: אסף רביבו)

איזה יום פורח לי היום, איזה יום! שיר אלמליח איזה יום פורח לי היום, איזה יום! שיר אלמליח

הפעם לא חושפת עורהפעם לא חושפת עור


הגברבר, שנבחר לדגמן לצד אלמליח לא רק שבכלל לא סבל, הוא אפילו קיבל כסף עבור יום הצילומים במקום לשלם להפקה שנתנה לו את ההזדמנות בין היתר להיות הגבר הראשון שמנשק את שפתיה של אלמליח מול המצלמות מאז הפרידה. כדי להעביר את החוויה המרגשת עבור שניהם, הצילומים נערכו בקונספט לבבי במיוחד של ה"וולנטיין דיי" לצד בלונים אדומים ובועות סבון, אווירה חמימה ורומנטית שתכין אותה לקור, רגע לפני שתארוז מלבושיה ותפתח את השנה האזרחית החדשה במדינת התפוח הגדול בניו יורק. בון וויאג' בייבי


יפה באדוםיפה באדום

פתוחה להצעות?פתוחה להצעות?