כשהיא לא נוסעת על הקורקינט ברחבי שדרות רוטשילד או מבלה עם חברותיה בנמל רגע אחרי אימון עם החברה הכי טובה, שלומית מלכה דואגת לטפח את כל הלוק המפואר שלה. בשביל רגעים כאלה בדיוק צלמי הפפראצי שלנו מסתובבים בעיר הגדולה, כדי להשיג מומנט נפלא של כזה, שבדרך כלל לא יתועד לרשתות החברתיות - דוגמנית בשעת טיפוח של הציפורניים.

מלכה תועדה באמצע היום עושה טיפול פדיקור, יחד עם  הבייבי שלה הכלב בונו. הכלב כמובן לא עבר טיפול יופי, לפחות באותה העת, אבל לא ירד מידיה של הדוגמנית במהלך כל הטיפול. מלכה, שבעלה השחקן יהודה לוי חלה לאחרונה בקורונה ואף הספיק להחלים, שומרת ונשמרת להנחיות ולא הסירה את המסיכה אף לא לרגע אחד.

בתיעוד יוצא דופן: שלומית מלכה ויהודה לוי בכותל המערב - לחצו כאן

מני פדי בקלאס. שלומית מלכה (צילום: פול סגל)מני פדי בקלאס. שלומית מלכה (צילום: פול סגל)
כיאה למלכה, טיפול רגליים ידיים במקביל. שלומית מלכה (צילום: פול סגל)כיאה למלכה, טיפול רגליים ידיים במקביל. שלומית מלכה (צילום: פול סגל)

להבדיל מבר רפאלי שנתפסה בעדשת המצלמה בשבוע שעבר בחוף הים והקפידה להסתיר את פנים הזעופות, מלכה חייכה לעבר הצלם שלנו, הייתה נחמדה וגם ליטפה את הכלבים האחרים שבחוץ.  

זועפת? כך נתפסה בר רפאלי בחוף הים - לחצו כאן

פנו דרך! שלומית מלכה (צילום: פול סגל)פנו דרך! שלומית מלכה (צילום: פול סגל)
אתם מתוקים, רק אל תהרסו לי את הלק ברגליים! שלומית מלכה (צילום: פול סגל)אתם מתוקים, רק אל תהרסו לי את הלק ברגליים! שלומית מלכה (צילום: פול סגל)
קצת גומות לנשמה. שלומית מלכה (צילום: פול סגל)קצת גומות לנשמה. שלומית מלכה (צילום: פול סגל)
שלומית מלכה (צילום: פול סגל)שלומית מלכה (צילום: פול סגל)