פרידות הן דבר קשה? כי יש רגעים שמאחדים גם את האקסים הכי מפורסמים, כמו חגיגת בר המצווה של ליאם גולן - בנם הבכור של אייל גולן ואילנית לוי, שציינו הבוקר (שלישי, פעמיים כי טוב) את הגעתו של הבייבי למצוות בעיר העתיקה שבירושלים. הנוכחים: בני משפחה קרובים, בני הזוג של ההורים הגאים, חברים מוכרים וחתן בר מצווה אחד שלווה לבית הכנסת בתופים ובמחולות. קולולולו.

אל בית כנסת ברחבת הכותל המערבי שבירושלים, הגיעו בשעה מוקדמת מלכת היופי במיל' עם הבויפרנד אלירז שדה והבת אלין גולן, שפגשו בבירה את אביה הזמר, פלוס רוסלנה רודינה ובנם הקטן, הבייבי יאן. כולם לבושים בהידור, כשאמא אילנית נראתה נרגשת מאוד ועישנה כדי להירגע, בעוד שאבא אייל שוחח בנעימים עם החבר המפורסם של האקסית, בעודו מחזיק את התינוק יאן. למרות השמועות הרעות, רעות, רעות, אייל ואלירז נראים הכי מיודדים!ישמחו השמיים! אילנית לוי, אייל גולן עם ליאם ואלין גולן
כל ישראל חברים וזה
הורה בעיר הקודש! גולן ולוי רוקדים
נשיקות לבר המצווה ליאם גולן
מפטיר. ליאם ואייל גולן בבית הכנסת
רגע של נחת גלאט כושר. ליאם גולן עם ספר התורה
בני משפחה וחברים כמו מאיה בצלאל ומושיק גלאמין, לאה שנירר, איש היח"צ רני רהב או משתתפי "אייל גולן קורא לכם" מרינה קבישר, יוסי גיספן, עדי ליאון וירון אילן, ליוו את הנער המתבגר שרק חזר לאחרונה מחופשה אקזוטית עם אמא - תחת חופה - ישירות לבית הכנסת שבו נערכת  הבוקר תפילה מיוחדת.
 
אמאל'ה. אילנית לוי מתרגשת!אידיליה. אייל גולן מחזיק את יאן עם אלירז שדה
יאללה, רק בשמחותאין, אין, אין על אבינו שבשמיים
בלי טלפונים בבקשה, חבריםםםםם

רוסלנה רודינה מתיידדת עם הסביבה

אם תהיתם מדוע ג'רוזלם זוהרת אפילו יותר, הסיבה היא כנראה שלוי התקשטה בתכשיטים מהמותג 'Diamonfire' שלו היא מדגמנת, בשווי כולל של לא פחות מ-6,000 שקלים, רק כדי להתגנדר לכבוד היום הרוחני של בנה. בתום התפילה, החוגגים צפויים להמשיך לארוחה במסעדה מקומית בעיר שכולה זהב. רק בשמחות.

מתוכשטת. אילנית והבלינג
מצלמים? אלירז שדה דדי קול
מי אחראי על הבייגלה אחרי התפילה? אילנית לוי מאורגנת
אייל גולן קרא, החברים הגיעו לברך
גם סבתוש מתרגשת. אמו של אייל גולן רונית עם מרינה קבישר
לאה שנירר סופגת קרני שמש
חיוכים. רודינה
אם ובנה. אילנית לוי עם ליאם גולן