צלצלו בפעמונים, בר רפאלי היא אמא! ביצת הבידור ספרה תשעה חודשים ארוכים ופוטוגניים במיוחד, עד לרגע שבו הגיעה הערב (חמישי) לעולם יורשת העצר של הטופ מודל הישראלית המצליחה בעולם, בתם הבכורה של ההורים הטריים רפאלי ועדי עזרא. קונגרג'וליישנז, הביצה התחדשה בתינוקת מדוברת בהחלט העונה לשם ליב עזרא.

עבור תעשיית הבידור המקומית, מדובר במאורע בסדר גודל של לידת יורש לבית משפחת מלוכה, שמגיע בתום שנה מלאת חוויות עבור הסופר מודל ובעלה. זה התחיל בחתונה המתוקשרת שלה עם איש העסקים בכרמל (שבה נסגר המרחב האווירי מעל למקום האירוע), המשיך בחקירות שעברה במסגרת פרשת מסים  לצד בני משפחתה - אך השיא המרגש לו חיכו המעריצים בישראל (בהם בני משפחת רפאלי את עזרא כמובן) סוף סוף הגיע - כשבר רפאלי הקימה משפחה.

רפאלי נכנסה היום לחדר הלידה של בית החולים "איכילוב" בתל אביב בפעם הראשונה בחייה, כך שלאחר שעות של לחיצות, שאיפות ונשיפות ממושכות (תמיד בסטייל, כיאה לדוגמנית לוהטת) ילדה בשעה טובה ומוצלחת את בתה, ברשות ד"ר רונית אלמוג. הבייבי גירל, אם תהיתם, במשקל 3.180 ק"ג.  

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


בחודשים האחרונים המאמא הטרייה דאגה לתעד כל רגע במהלך ההריון, עבור כל תושבי העולם - זאת כיוון שפרסמה שלבים רבים שלו בתמונות אינסטגרם. החל מתמונת מקל בדיקת ההריון בערב השנה האזרחית החדשה, דרך תמונת האולטראסונד המפורסמת ועד לאלבום הריון בגרסה הספרדית של המגזין Elle. נכון, רפאלי טרם פרסמה תיעוד של הבייבי שרק נולדה, אבל סביר להניח שגם זה יגיע בקרוב - ואין לאיש ספק שהיא תראה כמו נסיכה קטנה ויפה.עושה גם את ספרד. רפאלי ההריונית בברצלונה (צילום: Splashnews)עושה גם את ספרד. רפאלי ההריונית בברצלונה (צילום: Splashnews)

סוחבים. רפאלי ועדי עזרא (צילום: Splashnews)סוחבים. רפאלי ועדי עזרא (צילום: Splashnews)


רפאלי בת ה-31 ועזרא בן ה-41, נישאו כאמור בחודש ספטמבר שעבר בחתונה מפוארת ומדוברת שנמשכה יומיים במלון סגור בהר הכרמל, במהלכה האורחים זכו לאבטחה כבדה ונהנו מהופעות של "שלישיית מה קשור" והזמר משה פרץ. לאחר כשלושה חודשי נישואים, בערב השנה החדשה, פרסמה הדוגמנית בחשבון האינסטגרם שלה תמונה של מקלון הבדיקה שגילה לעולם שהיא נושאת תינוק ברחמה.

מאז, רפאלי אמנם מיעטה להתראיין, אך לא הפסיקה לשתף בתמונות עם הבטן שגדלה. כעת רק נותר לאחל להורים המאושרים בריאות והרבה נחת. כבר מצפים לקמפיין הראשון של הילדה. 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on 

A video posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


 

Double trouble

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on