סטטיק ובן אל בהופעה
בעוד שג'סטין ביבר עוצר את ההופעות שלו ומבקש מהמעריצות הנלהבות לשתוק כדי שהוא יוכל לסיים משפט, מתעצבן כשזה לא קורה ונוטש את הבמה ואז מחטיף למעריצים אחרים (כנראה) - אלילי הנוער המקומיים דווקא מוצלחים בזה קצת יותר. הנה, סטטיק ובן אל תבורי שהפכו בשנה האחרונה לאחד הצמדים המוזיקליים החביבים על הנוער בישראל עשו זאת אמש (רביעי), כשהקפיאו את הזמן בלי שום בעיה.
זה קרה באירוע "מסיבת הכפתורים" הראשון של האתר  YouTubeבישראל, שכיבדה כ-35 יוצרים וכוכבי רשת שקיבלו "כפתור הכסף" על כך שהערוץ שלהם צבר למעלה מ-100,000 מנויים. סטטיק ובן אל, גורפי צפיות רשת שכמותם, עלו להופיע על הבמה - רק שאז, במהלך השירים, הפתיעו את הקהל כשעצרו בפתאומיות את השואו וביקשו מהנוכחים בקלאב לקפוא במקום למשך 30 שניות לצורך אתגר "בובות הראווה" שמלהיב את העולם. עצרו, סטופ, פריז או משהו.

לפי הפרצופים שלהם, הזמן עצר מלכת. בן אל תבורי וסטטיק (צילום: רפי דלויה, תומר פולטין)לפי הפרצופים שלהם, הזמן עצר מלכת. בן אל תבורי וסטטיק (צילום: רפי דלויה, תומר פולטין)
1,2,3... דג מלוח!1,2,3... דג מלוח!

ירח מלא? הצמד עם עדי ביטיירח מלא? הצמד עם עדי ביטי

פאר טסי מתחבר אינטרנטפאר טסי מתחבר אינטרנט


בין אלה שהגיעו לבחון איך הזמן עצר מלכת במועדון האומן 17 בתל אביב, היו גם כוכבי רשת כמו הזמרת הצעירה עדי ביטי, האחיות מלול בבגדי ים תואמים, גדי וילצ'רסקי הקומיקאי הצווח עם המגפון, הראפר איזי והזמיר פאר טסי, שנהנה ממטעמים של השף טל חובש וקייטרינג "פלפל". זה לא מסביר מה עשתה שם ענת הראל, שעלתה בשנה האחרונה לכותרות בגלל סיפור רשת שונה לחלוטין, אבל היי - היא נראתה נרגשת לא פחות לעצור את הזמן.
מה מסתתר מתחת לז'קט? ענת הראלמה מסתתר מתחת לז'קט? ענת הראל

טוב, לפחות הפעם הן לבושות. התאומות מלולטוב, לפחות הפעם הן לבושות. התאומות מלול

קשוח. הראפר איזיקשוח. הראפר איזי

צרחת הצריח. גדי וילצ'רסקי צרחת הצריח. גדי וילצ'רסקי

מה. אורח במסיבת הכפתוריםמה. אורח במסיבת הכפתורים