סבב ג' של בחירות 2020 נפתח וסלב סלב יצאו הבוקר מבתיהם לשלשל את בחירתם בקלפי ולממש את זכותם הדמוקרטית להצביע לבחירות הכנסת ה-23. לנו ב-TMI היה חשוב לוודא שכולם מבינים את הכוח החשוב שיש בידיהם ביום כזה ועקבנו אחרי המתרחש ברשתות החברתיות של כוכבי הביצה המקומית שיצאו להצביע ולהשפיע.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בעוד שרוב הסלבס נוטים שלא להיות מזוהים עם עמדה פוליטית כזו או אחרת, היו כאלה שפקדו את הקלפיות וניצלו את ההזדמנות לחשוף את עמדתם הפוליטית, כמו הראל סקעת שהבחירה שלו בכחול לבן כבר ברורה כתמיכה לבעלו עידן רול חבר המפלגה, רון שובל שהצביע מחל, אורן חזן שהגיע לקלפי באריאל וקרא לכולם לצאת להצביע, השף יהודה עמר שחשף את בחירתו במחל, קורין גדעון שיצאה מהבידוד והגיעה לקלפי ייעודית ושירי מימון שהפתיעה את כולם עם בחירה לא צפויה.

שירי מימון משתפת את הצבעתה בקלפי קרדיט אינסטגרם
הראל סקעת (צילום: אינסטגרם)הראל סקעת (צילום: אינסטגרם)
רון שובל (צילום: אינסטגרם)רון שובל (צילום: אינסטגרם)
אורן חזן (צילום: אינסטגרם)אורן חזן (צילום: אינסטגרם)
מהבידוד לקלפי. קורין גדעון (צילום: אינסטגרם)מהבידוד לקלפי. קורין גדעון (צילום: אינסטגרם)

מי שעוד הגיעו להצביע ולהשפיע היו אלברט אסקולה, בעלו של אסי עזר, ששלשל לראשונה בחייו את פתק ההצבעה, אופירה אסייג שבאופן מפתיע לא חשפה את בחירתה, הכדורגלנית האגדית סילבי ז'אן, יעל בר זוהר שלפני שהגיעה לאולפן שידור הדוח היומי התייצבה בקלפי הסמוכה לביתה ומתמודדי האח הגדול, שהגיעו לקלפיות עם צאת השמש במבצע חשאי.

אלברט אסקולה (צילום: אינסטגרם)אלברט אסקולה (צילום: אינסטגרם)
מה ששלה, שלה. אופירה אסייג (צילום: אינסטגרם)מה ששלה, שלה. אופירה אסייג (צילום: אינסטגרם)
יעל בר זוהר (צילום: אינסטגרם)יעל בר זוהר (צילום: אינסטגרם)

סלבס רבים אחרים, שכנראה לא מצאו בייביסיטר ליום השבתון, הגיעו לקלפיות עם ילדיהם המתוקים, ביניהם רוסלנה רודינה שהגיעה להצביע עם יאן, בנה המשותף עם אייל גולן, מיקי מוכתר שהגיעה עם בתה, אשלי וקסמן בקשי שהגיעה עם בתה, נדב בורנשטיין שהגיע עם שתי בנותיו, לירז צ'רכי עם בתה המשותפת עם תום אבני, ינאי פרישר עם בן זוגו פלג ובנו רוי שעצרו בקלפי ומשם המשיכו לחופשה בחו"ל למרות המלצות משרד הבריאות להימנע מטיסות, עם פילטר של מסיכות קורונה משודרגות.

רוסלנה רודינה והבן יאן (צילום: אינסטגרם)רוסלנה רודינה והבן יאן (צילום: אינסטגרם)
מיקי מוכתר ובתה (צילום: אינסטגרם)מיקי מוכתר ובתה (צילום: אינסטגרם)
אשלי וקסמן בקשי ובתה (צילום: אינסטגרם)אשלי וקסמן בקשי ובתה (צילום: אינסטגרם)
סילבי ז'אן (צילום: פרטי)סילבי ז'אן (צילום: פרטי)
לירז צ'רכי ובתה (צילום: אינסטגרם)לירז צ'רכי ובתה (צילום: אינסטגרם)
ינאי פרישר, פלג לוי ורוי (צילום: אינסטגרם)ינאי פרישר, פלג לוי ורוי (צילום: אינסטגרם)

מי שפספסה את ההזדמנות להצביע וויתרה על כוח השפעתה, היא ניקול ראידמן, ששוהה בימים אלה בשבוע האופנה בפריז ומסתובבת בין ההוט-קוטור כשהיא עם מסיכת קורונה מעוצבת של שאנל. מישהי נוספת שבחרה ליהנות מחגיגות שבוע האופנה בעיר הבאגטים היא הדוגמנית לי לוי שאמנם לא נמצאת בארץ כדי להצביע, אבל הספיקה ללכוד בעדשת הסמארטפון את הכוכבת ההוליוודית קים קרדישיאן, שמבלה גם היא בשבוע האופנה. גם הזמר אייל גולן, שחוגג כרגע את מסיבת הרווקים שלו באתר סקי יוקרתי בסוצ'י, לא יצביע בסבב הבחירות הנוכחיות כמו גם חיים רביבו שחוגג את יום הולדתו בקרנבל בברזיל. לעומתם, מי שכן נמצאת בארץ אבל נבצר ממנה מלהגיע לקלפי היא אביבית בר זוהר, שכפי שקראתם ב-TMI, מסרבת לצאת מהבידוד.

ניקול ראידמן (צילום: אינסטגרם)ניקול ראידמן (צילום: אינסטגרם)
אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
חיים רביבו (צילום: אינסטגרם)חיים רביבו (צילום: אינסטגרם)
אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)