נכון, המון אנשים רואים זיקוקים כשהם מעלים בדמיונם את שיר אלמליח - כנראה הדוגמנית הלוהטת ביותר שיצאה בשנים האחרונות מארץ הקודש, אבל מה שקרה היום (שני) על סט הצילומים של הפרודה השווה, במרכז העיר תל אביב, באמת נגמר בפיצוץ. של חבלני משטרת ישראל!


אלמליח, חשבה שהגיעה לעוד יום של עבודה, בו דגמנה אופנת סתיו קרירה בחזייה (איך לא) עבור קמפיין העונה הקרובה של רשת הנעליים "TOGO". אז הבגדים אולי סגריריים, אבל האווירה בחוץ? חמה במיוחד, כיוון שבין פלאש לפלאש על הסט במרכז תל אביב, גילו מזוודה חשודה, שלא היתה שייכת לסטייליסט, לסוכן הדוגמניות, לאקס של שיר או לאיש עסקים מפוזר שעבר בסביבה. מה קרה? הזעיקו מיד משטרה.

מדינת משטרה. שיר אלמליח היום על הסט (צילום: שוקה כהן)מדינת משטרה. שיר אלמליח היום על הסט (צילום: שוקה כהן)

לוהטת. אלמליח מדגמנתלוהטת. אלמליח מדגמנת

פצצה? אני?! שיר אמליחפצצה? אני?! שיר אמליח

בשעה שאלמליח עשתה פוזות למצלמה, לצדו של הדוגמן הבינלאומי המרגש אורן קטן (שימו לב לתמונות שלו בתחתונים. לא כזה קטן) - חבלני משטרת ישראל עשו את עבודתם ופוצצו באופן מבוקר את המטען החשוד. בום, בום, בום, כי כשזה מגיע לנעליים (או כל נכס אחר) של אלמליח, אין אפשרות להיות בטוחים מדי. 

זה כבר אורן קטן. היוש לחבילה שלו!זה כבר אורן קטן. היוש לחבילה שלו!

מסודרים, אילוסטרציהמסודרים, אילוסטרציה
ביישני, כביכול. קטן מאחורי הקלעיםביישני, כביכול. קטן מאחורי הקלעים


הדוגמנית עצמה, נהגה במקצועיות שיא, המתינה לסיום עבודת השוטרים בסבלנות וכשפינו את השאריות - במה שהתברר כמזוודת בגדים של חסר בית (כלומר, שאריות בדים נכון לשעה זו), שבה להצטלם ביעילות, כולל כמה פריימים כשברקע ניידת של שומרי החוק האמיצים. התוצאה? תמונות פיצוץ!

אוקיי, אפשר להתייחס אליה בחזרה. אלמליח בוחנתאוקיי, אפשר להתייחס אליה בחזרה. אלמליח בוחנת

בום! אלמליח מרגשתבום! אלמליח מרגשת

גם בפוזה של גולדן גירלגם בפוזה של גולדן גירל

מי טען שדוגמניות לא אוכלות?מי טען שדוגמניות לא אוכלות?

אור ואהבה. שיר אלמליחאור ואהבה. שיר אלמליח