אורן בן שמשון ברחובות תל אביב "השנה בעזרת השם אני רוצה משפחה וילדים" (צילום: אור גפן)

בשבוע שעבר הפך אורן בן שמשון  להיות אחד המתמודדים המדוברים בתוכנית השידוכים "אהבה חדשה" לאחר שנחשף כי היו לו בעבר תיקים פליליים ולאחר הדברים הקשים שאמר לנועה כסיף בריאלטי ולעג עליה שהיא הייתה עם יותר מדי גברים עד שהיא בעצמה לא מסוגלת לספור. הדבר, עורר את זעמם של הצופים וגם את זעמה של זוגתו לשידוך נועה יונני שיצאה נגדו בפוסט נוקב. בן שמחון לא הגיב ליונני ובחר להסיר ממנה עוקב באינסטגרם, מה שלא משאיר ספק בנוגע לעתיד יחסיהם הרומנטיים.

בעוד שהפך לפנים מוכרות ברחוב, צלם הפפראצי של TMI פגש את כוכב הריאליטי מטייל להנאתו בתל אביב באיזור דיזינגוף סנטר, משדר עסקים כרגיל למרות העליהום שעבר. כשנשאל מה קורה עם הסכסוך המדובר עם נועה כסיף השיב "לא שיחררנו את זה כבר? זה מאחורינו נועה מדהימה. הכל בסדר".

עוד לפני שנחשף עברו האלים: משתתף "אהבה חדשה" עצבן את הצופים- לחצו כאן

בעקבות הסערה ב"אהבה חדשה": אורן בן שמשון מחק את נועה יונני- לחצו כאן

אורן בן שמשון (צילום: אור גפן)אורן בן שמשון (צילום: אור גפן)
נח לפני הקניות (צילום: אור גפן)נח לפני הקניות (צילום: אור גפן)
מקפיד על ההנחיות (צילום: אור גפן)מקפיד על ההנחיות (צילום: אור גפן)

על הביקורות הרבות שספג בעקבות דבריו הקשים אמר "זה בסדר יש שהתחברו ויש שפחות, אם כולם היו אוהבים אותי כנראה שעשיתי משהו לא נכון, הלכתי עם האמת שלי ואני עדיין נשאר עם האמת שלי". ומה השאיפות שלו לשנה הקרובה אתם שואלים? "משפחה וילדים" קבע נחרצות. לא ברור האם יש לו אהבה חדשה והוא גם הבטיח שיעדכן, אבל אם יש כאן רווקות מעוניינות רק נספר כי ההעדפות שלו הן "נשים יפות, עדינות, אמיתיות, עם לב רחב". 

צריך עזרה עם השקיות? (צילום: אור גפן)צריך עזרה עם השקיות? (צילום: אור גפן)
סחה על החניה בדיזנגוף (צילום: אור גפן)סחה על החניה בדיזנגוף (צילום: אור גפן)